Przeprowadzki Bydgoszcz

Przeprowadzki firm i osób prywatnych
Licencjonowane Przedsiębiorstwo Transportowe Krzysztof Krzemkowski


Przeprowadzka
to nie tylko nasza praca, to również nasza pasja. Przeprowadzkami zajmujemy się od 2006 roku,a naszym głównym celem jest zadowolony klient i nie uszkodzone przedmioty związane z przenosinami. Posiadamy trzy auta o różnej kubaturze, więc nasi klienci mogą wybrać dogodny dla siebie samochód. Najmniejszy, przeznaczony jest do przewozu pojedynczych przedmiotów, jak również maszyn i urządzeń. Średni, o kubaturze 23 m3, przeznaczony jest nie tylko do przewozu pojedynczych rzeczy, ale również do małych i średnich przeprowadzek. Największe auto o kubaturze 43 m3, przeznaczone jest do przeprowadzek wszelkich mieszkań i domów klientów, jak również dużych firm (auto posiada windę). 

Przeprowadzki prywatne

Oferujemy Państwu szeroki zakres przeprowadzek na terenie Bydgoszczy i okolic, jak również na terenie kraju i zagranicy.
Posiadamy odpowiedni personel, który wywiąże się z powierzonych im zadań (np. rozkręcanie i skręcanie mebli).
Nasza firma powstała, aby ułatwić Państwu trudny czas przeprowadzki. Jeśli chcecie Państwo przewieźć nietypowe sprzęty takie jak, np.: pianina, fortepiany, sprzęt medyczny i naukowy, to również świadczymy takie usługi. Kocami, pasami, folią strecz, taśmami, zabezpieczymy ten drogocenny sprzęt, aby nie doznał żadnego uszczerbku (posiadamy ubezpieczenie NNW Przeprowadzek).

Przeprowadzki firm

Oferujemy Państwu profesjonalne przeprowadzki firm magazynów, archiwów, biur.
Przeprowadzki wykonują profesjonalni tragarze. Do zabezpieczenia maszyn i urządzeń stosujemy bezpieczne i wypróbowane materiały.

Transport maszyn i urządzeń, maszyn drukarskich, obrabiarek, sprzętu biurowego. Przeprowadzki i transport archiwów, szaf na dokumenty, sejfów.

Przeprowadzki Bydgoszcz Przeprowadzki na terenie Bydgoszczy i okolic | Tanie Przeprowadzki Bydgoszcz
Przeprowadzki firm Bydgoszcz | przeprowadzki prywatne Bydgoszcz | przeprowadzki Toruń | przeprowadzki Inowrocław

Przeprowadzki firm Bydgoszcz. Najtańsze Przeprowadzki Bydgoszcz. Przeprowadzki Transport Bydgoszcz-Gdańsk
Przeprowadzki firmowe transport Bydgoszcz - Poznań, Przeprowadzki Bydgoszcz-Wrocław,
Przeprowadzka firmy na terenie Bydgoszczy, Przeprowadzki firm na terenie Polski. Przeprowadzki firm Bydgoszcz międzynarodowe.
Tanie przeprowadzki firm, Przeprowadzki bibliotek i archiwów, Przeprowadzki biura rachunkowego, przeprowadzka firmy (regały wysokiego składowania).
Przeprowadzki Mieszkań na terenie Bydgoszczy. Przeprowadzki mieszkań najniższe ceny.
Przeprowadzki Bydgoszcz cennik. Tanie Przeprowadzki Bydgoszcz.
Przeprowadzka mebli gastronomicznych, lad chłodniczych, transport mebli sklepowych. Kompleksowa przeprowadzka sklepów na terenie Bydgoszczy
Przeprowadzki Bydgoszcz - Gdańsk. Przeprowadzki Bydgoszcz - Poznań. Przeprowadzki Bydgoszcz